Napisz do nas

Najczęściej zadawane pytania

 • Jestem właścicielem lub pracownikiem biura podróży co mogę zyskać przystępując do Programu Partnerskiego?

  Przede wszystkim zaczniesz zarabiać na każdej dokonanej przez Twojego Klienta rezerwacji miejsca parkingowego. Możesz zarabiać na dwa sposoby:


  I. Jeśli to Ty dokonujesz rezerwacji parkingu dla Klienta kupującego wycieczkę:

  Zaloguj się do Panelu -> kliknij „rezerwuj parking -> wybierz parking przy odpowiednim lotnisku -> wypełnij formularz danymi Twojego Klienta. Otrzyma On na podany adres email potwierdzenie dokonania rezerwacji oraz swój bilet wraz z mapką dojazdu na parking. 

  II. Zamieść banner na swojej stronie lub wyślij link Klientowi.
  Po zalogowaniu do Panelu Wydawcy dostępne są gotowe bannery, które możesz zamieścić  na swojej stronie. Każdy kto kliknie w banner i dokona rezerwacji generuje dla Ciebie prowizję.

  Możesz także skorzystać z gotowych linków polecających dostępnych także w Panelu Wydawcy. Zamieść taki link w stopce Swojego maila, a każdy kto w niego kliknie i dokona rezerwacji wygeneruje dla Ciebie prowizję!

   
 • Prowadzę portal lub bloga związanego z branżą turystyczną którego dziennie odwiedza kilkaset osób. Jak mogę zarabiać na Programie Partnerskim?

  Po prostu się zarejestruj. Po zalogowaniu do Twojego panelu będziesz mógł wybrać odpowiednią dla siebie kreację, zamieścić ją na swojej stronie i zacząć zarabiać. Każdy odwiedzający Twoją stronę użytkownik, który kliknie w baner i dokona rezerwacji generuje dla Ciebie prowizję.

   
 • Jestem studentem / nie mam swojej strony / nie pracuje w biurze podróży, czy też mogę zarabiać z ParkingLotnisko24.pl?

  Oczywiście że tak. Skorzystaj z gotowego linku polecającego dostępnępnego w Panelu Wydawcy.  Link polecający możesz przekazać swoim znajomym, którzy wybierają się w podróż zagranicę i szukają parkingu przy lotnisku. Możesz wysłać go mailem, na Gadu Gadu lub umieścić na swoim profilu na Facebooku. Jeśli któryś z Twoich znajomych przed dokonaniem rezerwacji kliknie w ten link prowizja  automatycznie naliczy się na Twoje konto.

   
 • Czy ponoszę jakieś koszty przystępując do Programu Partnerskiego ParkingLotnisko24.pl?

  Nie. Przystępując do Programu Partnerskiego ParkingLotnisko24.pl robisz to zupełnie za darmo i w dowolnym momencie możesz zrezygnować.

   
 • Kiedy otrzymam swoją prowizję?

  Prowizję w postaci wynagrodzenia otrzymasz każdorazowo po zgromadzeniu na swoim koncie min. 50 zł. Wypłata kwoty nastąpi przelewem na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy, w terminie 14 dni. W przypadku gdy wartość Twojej prowizji nie przekroczy w danym miesiącu kwoty 50 zł netto, to zebrana kwota przechodzi do rozliczenia na następny miesiąc kalendarzowy.

   
 • Jak mogę zrezygnować z Programu Partnerskiego?

  W każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa w naszym Programie Partnerskim. Wystarczy, że przestaniesz polecać nasze usługi .  Ale czy warto? :)

   
 • Gdzie jest dostępny regulamin Programu Partnerskiego?

  Regulamin znajduje się w stopce serwisu (Regulamin) oraz dostępny jest podczas rejestracji.

   
 
 
 
© 2011-2012 ParkingLotnisko24. Wszelkie prawa zastrzeżone.